Збірна України завоювала 19 медалей на чемпіонаті світу з самбо

42

У сербському місті Нові-Сад пройшов чемпіонат світу з самбо.

В останній змагальний день свою медальну скарбничку збірна України поповнили 6 медалями, повідомляє sportonline. «Срібло» в активі Василини-Ірини Кириченко (понад 80 кг) і Дмитра Стеценка (до 82 кг), «бронзу» виграли Христина Бондар (до 56 кг), Катерина Москальова (до 68 кг), в бойовому розділі – Андрій Кучеренко (до 68 кг) і Петро Давиденко (до 90 кг).

Відзначимо, що володарями золотих медалей чемпіонату світу стали Анастасія Шевченко (до 64 кг) і з бойового самбо Владислав Руднєв (до 74 кг).

За результатами трьох днів чемпіонату світу збірна України завоювала 19 нагород – 2 золоті, 7 срібних і 10 бронзових і посіла в загальнокомандному заліку 3-тє місце.

У змаганнях брали участь спортсмени з 19 країн.

Паралельно з дорослими змаганнями в Новому Саді пройшов і чемпіона світу серед спортсменів до 18 і до 20 років. Молодіжна збірна України (до 20 років) виграла 19 нагород (3-5-1).