«Шахтар» розгромив швейцарський «Базель» і вийшов у півфінал Ліги Європи

41

Донецький «Шахтар» вийшов у півфінал Ліги Європи 2019-2020. В одноматчевій дуелі в рамках 1/4 фіналу «гірники» в німецькому Гельзенкірхені розгромили швейцарський «Базель» з рахунком 4: 1, інформує unian.

«Шахтар» забив гол вже на 2 хвилині матчу – після подачі кутового голкіпер «Базеля» помилився, а Жуніор Мораес завдав точного удару головою.  «Гірники» домінували на полі і в середині тайму збільшили перевагу.

Марлос записав собі в актив другу гольову передачу, на цей раз у Тайсона, якому відзначитися допоміг рикошет.

До перерви Мораес міг зробити рахунок розгромним, але не зумів переграти голкіпера з близької відстані.

У другому таймі «Шахтар» пережив кілька неприємних епізодів, а потім довів рахунок до великого.

Тайсон заробив пенальті, який реалізував Алан Патрік.

На 88 хвилині Додо після проведеної контратаки і пасу Тете добив суперника ударом в дальній кут.

У компенсований час «Базелю» вдалося провести гол престижу.  «Шахтар» втретє в своїй історії пробився в півфінал Ліги Європи/Кубка УЄФА.

За вихід у фінал 17 серпня «гірники» будуть боротися з італійським «Інтером».

Раніше «Журналіст» повідомляв про те, що одноклубник Олександра Зінченка може перейти в «Барселону».