«Шахтар» розгромно поступився «Інтеру» у півфіналі Ліги Європи

26

17 серпня у Дюссельдорфі відбувся другий півфінальний матч Ліги Європи, в якому донецький «Шахтар» зустрічався з італійським «Інтером». Донеччани зазнали поразки з рахунком 0:5, зазначає unian.

У першому таймі команди грали в досить спокійному темпі. Однак «гірникам» було складно вийти з-під пресингу суперника. «Інтер» постійно намагався навантажувати своїх форвардів Лукаку і Лаутаро Мартінеса. Але пропустив гол «Шахтар» через помилку П’ятова. Воротар виніс м’яч низом, його перехопив Барелла і зробив подачу в штрафну, а Мартінес завдав удар головою.

«Гірники» практично нічого не створили біля воріт суперника. Єдиний хороший шанс був у Маркоса Антоніо, який завдав дальній удар.

Після перерви «Інтер» намагався діяти ще більш спокійно. Шанс подвоїти перевагу був у Мартінеса, який відібрав м’яч у Хочолави і відразу завдав удару, але Пятов в стрибку врятував свої ворота.

На 62-й хвилині забивати могли «гірники», Соломон подав з флангу, а Мораес пробив головою в Хандановича.

Але на 64-й хвилині міланський клуб подвоїв перевагу. Після подачі з кутового гол головою забив Д’Амброзіо, який виграв боротьбу у Матвієнко – 2:0.

З цього моменту «Інтер» став грати ще простіше, обороняючись і будуючи свої контратаки.

На 74-й хвилині «нерадзуррі» забили третій м’яч. Степаненко помилився, а на підборі виявився Мартінес і оформив дубль. «Шахтар» не міг прийти в норму і посипався.

Героєм останніх хвилин зустрічі став Лукаку. На 78-й хвилині після передачі Мартінеса, і на 84-й в боротьбі з Хочолавой Ромелу зробив рахунок непристойним – 5:0.

«Шахтар» втретє в своїй історії грав у півфіналі турніру.

«Гірники» втратили можливість вдруге зіграти у фінальному поєдинку Ліги Європи/Кубку УЄФА.

Раніше «Журналіст» повідомляв про те, що Іспанська «Севілья» стала фіналістом Ліги Європи.