«Шахтар» в неймовірному матчі зумів відігратися в матчі проти «Динамо» Загреб

73

6 листопада на стадіоні «Максимір» у Загребі господарі поля «Динамо» приймали донецький «Шахтар» в четвертому турі групового етапу Ліги чемпіонів.

Як і в матчі тижневої давності «гірники» змогли першими відкрити рахунок вже на 13-й хвилині. Жуніор Мораес прийняв м’яч на куті штрафного, трохи змістився вперед, відтягнувши на себе захисника і прострелив в центр. Алан Патрік з метра технічно відправив м’яч у ворота.

Після пропущеного гола господарі посилили тиск на ворота нашої команди. І в середині першого тайму зуміли зрівняти рахунок. Після верхової подачі з правого флангу форвард «Динамо» Петкович виграв боротьбу у двох захисників «Шахтаря» і ударом головою вразив ворота Пятова.

Потім гра перейшла в більш спокійне русло, але про атаки команди не забували. Так, Алан Патрика мав шанс оформити дубль, але м’яч після його удару і рикошету пройшов поруч зі штангою.

У другому таймі спостерігалася запекла боротьба у центрі поля. Потім в одному з епізодів хорватська команда виявилася в меншості після видалення Моро за другу жовту. Але не встиг «Шахтар» скористатися чисельною перевагою, як через п’ять хвилин Марлос аналогічно порушив правила і зрівняв склади команд. Матвієнко міг виводити свою команду вперед, розстрілював ворота з двох метрів після відмінного пасу Кривцова, але не переграв воротаря.

На 83-й хвилині хорвати вийшли вперед, коли Іванушіц завершив відмінну комбінацію і завдав удар в нижній кут воріт.

Каштру випустив Дентіньо і Тете, щоб освіжити гру. Однак ще один м’яч побував у воротах «гірників». Адемі зробив рахунок 3:1 на користь господарів, замкнувши простріл з флангу, за який відповідав Ісмаїлі. Арбітр додав п’ять хвилин. «Гірники» побігли вперед, і Мораес після подачі від Коваленка ударом головою скоротив відставання. На останній хвилині в штрафну хорватів побіг Андрій Пятов, який і став героєм матчу в складі «Шахтаря».

Голкіпер «гірників» під час подачі кутового впав у штрафному суперника після відмашки захисника, а суддя призначив пенальті. Тете впевненим ударом реалізував пенальті і приніс українській команді нічию – 3: 3.

Раніше «Журналіст» повідомляв про те, що ПСЖ готує для Мбаппе покращений контракт.