«Шахтар» програв в Німеччині в матчі Ліги чемпіонів «Боруссії» Менхенгладбах

29

Донецький «Шахтар» у Німеччині провів матч 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів проти «Боруссії» Менхенгладбах, повідомляє unian.

Вже на 16-й хвилині господарі поля вийшли вперед. Кривцов порушив правила у штрафній донеччан, а рефері призначив пенальті. Штіндль розвів м’яч і воротаря по різних кутах.

Тут же у німців було потрапляння в штангу після удару Емболо. «Шахтар» намагався атакувати, але подолати захист суперника не вдавалося.

«Боруссія» подвоїла перевагу на 34-й хвилині: Ельведі замкнув ударом головою подачу з кутового. Розгром був оформлений ще до перерви. Наприкінці тайму гладбахці заробили штрафний, який ударом через себе завершив Емболо.

Після перерви німці зменшили оберти, але і супернику дозволяли мінімум в атаці, тому інтенсивність гри впала. Однак «Боруссія» забила ще раз на 77-й хвилині, коли Вендт провів флангову подачу, а м’яч нікого не зачепив і опинився у воротах «Шахтаря» – 4:0.

Наприкінці поєдинку шанс забити був у Матвієнка, який розстрілював ворота головою після подачі з кутового – воротар зробив ефектний сейв. Також Зоммер парирував небезпечний удар Тете.

Наступний матч в групі «Шахтар» проведе на своєму полі 1 грудня проти мадридського «Реала».