«Шахтар» зіграв внічию з «Ліоном» і не зміг пробитися в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

42

Уже в дебюті матчу заволоділи ініціативою і почали організовувати свої атаки, не звертаючи уваги на рясний снігопад. Перший небезпечний момент організував Фекір, навісом пробивши за комір П’ятову з центру поля, але Андрій прочитав ситуацію і відвів загрозу від воріт, повідомляє «Журналіст».

Через деякий час активний Фекір знову пробив в лівий верхній кут воріт гірників, але м’яч пройшов повз.

«Ліон» продовжував атакувати. У наступній атаці Ауар віддав передачу в розріз в штрафну на хід Траоре, гравець гостей вийшов один на один з П’ятовим, але голкіпер «Шахтаря» зумів виставити ногу і парирував удар. Потім господарі поля стали поступово відсувати гру від своїх воріт, і як виявилося не без користі.

На 22-й хвилині «Шахтар» на превелику радість уболівальників вийшов вперед. Після комбінаційної атаки підопічні Фонсекі дійшли до чужого штрафного, Марлос точно відпасував на хід Ісмаїлі. Лівий захисник передачею переадресував м’яч Мораес, якого захисники залишили без опіки у воротарському. Жуніор ударом в дальній кут переграв голкіпера гостей. 1: 0.

Пропущений гол змусив «Ліон» з більшою силою йти вперед. Господарям поля довелося відійти на свою половину поля. Варто відзначити кілька дальніх ударів Траоре, Депая, Тете і Фекір. На щастя, всі вони виявилися неточними.

Гострота також виникала в кінці тайму, коли Менді ударом в один дотик завершував передачу від лицьової лінії. М’яч пройшов в декількох сантиметрах від правого верхнього кута воріт Пятова. Потім П’ятов двічі виручив команду після ударів Фекір і Траоре.

На початку другого тайму «Шахтар» дещо пожвавився, і з’явилася можливість забити гол у Мораеса.

Денайер помилився у своєму штрафному, віддав пас під удар форварду «гірників», але тут же сам заблокував удар форварда.

Потім «Ліон» знову заволодів ініціативою і почав насідати на ворота суперника. Гра пішла за сценарієм першого тайму. Гірники відійшли в оборону і намагалися утримати свої ворота в недоторканності. Але «Ліон» зумів зрівняти рахунок, забивши гол на 65-й хвилині. Фекір прийняв м’яч, не зустрівши опору з боку захисників «Шахтаря» і пробив у дев’ятку. Пятов виявився безсилий. 1: 1.

«Ліон» зрівняв рахунок, потім відійшов в оборону і успішно стримав атаки «Шахтаря». У підопічних Фонсекі не виходило загрожувати воротам суперника, був лише один момент, щоб забити гол і вирвати перемогу. На 82-й хвилині Ісмаїлі отримав м’яч в штрафній суперника після пасу Майкона, але не зміг переграти голкіпера, вийшовши один на один.

Підсумковий рахунок 1: 1, дозволила «Ліону» посісти друге місце в групі, який вперше за 6 років вийшов у плей-офф Ліги чемпіонів, а «Шахтар» тепер буде боротися за трофей Ліги Європи.