«Тоттенхем» переміг «Арсенал» у лондонському дербі

45

У центральному турі англійської Прем’єр-ліги відбулося дербі північного Лондона. «Тоттенхем» приймав «Арсенал».

Команди Почеттіно та Венгера займали п’яте і шосте місця в таблиці, хоча їх метою є потрапляння в 4-ку найсильніших. Так що обидві команди налаштовувалися виключно на перемогу.
Команди воліли обережно почати матч. На перших хвилинах темп був невисоким. Ініціатива потроху почала переходити на бік «Тоттенхема», і господарі почали загострювати гру. Мустафі в падінні переривав передачу на Гаррі Кейна, направив м’яч у свої ворота, але Петр Чех відвів загрозу. Потім відповів «Арсенал». Вілшер передачею вивів Обамеянга один на один з голкіпером, проте боковий арбітр зафіксував офсайд.

Надалі команда Почеттіно домінувала, але небезпечних моментів не створила. Тільки одного разу Гаррі Кейн після подачі від Еріксена, завдав удару, але вище воріт. Перший тайм на «Уемблі» вийшов з мінімальною кількістю небезпечних моментів.
На початку другого тайму «Тоттенхему» вдалося відкрити рахунок. Девіс зліва з глибини зробив подачу на Гаррі Кейна, той вистрибнув і головою відправив м’яч у протихід Петру Чеху в кут воріт. 1:0. Потім форвард «шпор» мав можливість оформити дубль. Знову головою пробив у лівий кут, але на цей раз трохи неточно. Потім Кейн наніс удар з-за меж штрафного майданчика, однак Петр Чех впорався. Далі Еріксен пробив зі штрафного у верхній лівий кут, і знову досвідчений голкіпер «канонірів» відвів загрозу, зробивши сейв.

Арсен Венгер розумів, що необхідно щось змінювати. В середині другого тайму тренер замінив Ельнені та Мхітаряна. На полі з’явилися Айуоби та Ляказетт. І в «Арсеналу» виник момент. Вілшер на шістдесят восьмій хвилині класно пробив з вісімнадцяти метрів, але Уго Льоріс в стрибку врятував свою команду. «Тоттенхем» відповів виходом Деле Алли на ворота суперника. Півзахисник господарів проштовхнув м’яч повз Чеха, однак у ворота не влучив. Незабаром Тріппьєр з близької відстані пробив по воротах «Арсеналу», Чех і тут показав свій високий рівень. У кінцівці тайму міг відзначитися Ерік Ламела, але зліва зі штрафного не влучив у дальній кут.

А в компенсований час врятувати гостей міг Ляказетт. Олександр вийшов один на один з Уго Льорісом, однак після удару м’яч пролетів поруч зі штангою.
Підсумковий рахунок – 1: 0. «Тоттенхем» був сильнішим і заслужено переміг «Арсенал» у дербі.
Як мінімум на добу «шпори» піднялися на третє місце в турнірній таблиці Прем’єр-ліги.
А «каноніри» ризикують не потрапити в топ 4 і залишитися за бортом Ліги чемпіонів у наступному розіграші.