19 березня у Києві, у Колонній залі Київської міської державної адміністрації (КМДА), відбулося свято весни NOWRUZ. Захід пройшов за участі та підтримки 8-ми посольств. Навруз чи Наврез, який ще називають Міжнародним днем Навруз – це свято початку нового року в іранських, деяких тюркських та кавказьких народів. Його відзначають наприкінці першого місяця весни, приблизно у проміжку 19-22 березня.
![](https://journalist.today/wp-content/uploads/2019/03/54412558_401945073961804_5222076836275552256_n-1024x766.jpg)
![](https://journalist.today/wp-content/uploads/2019/03/54523721_1239333449549985_563077874727256064_n-1-1024x766.jpg)
![](https://journalist.today/wp-content/uploads/2019/03/55492857_309452023050090_1145505384576843776_n-1-1024x766.jpg)
До речі, у 2010 році під час 64-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН було ухвалено Резолюцію «Міжнародний день Навруз», відповідно до якої Генасамблея закликали держави-члени «докладати зусиль для підвищення рівня інформованості щодо Навруз та організовувати щорічні заходи з нагоди такого свята».
![](https://journalist.today/wp-content/uploads/2019/03/54423233_276212816624885_7187675972273963008_n-1-1024x766.jpg)
![](https://journalist.today/wp-content/uploads/2019/03/53160468_266447930957642_8589256231980367872_n-1-1024x766.jpg)
![](https://journalist.today/wp-content/uploads/2019/03/54518877_2239586346358247_4424805514567745536_n-1024x766.jpg)
Цьогоріч у столиці України церемонія відкриття NOWRUZ пройшла за участі Надзвичайних та Повноважних Послів. У торжествах взяли участь представники 8-ми посольств іноземних держав: Азербайджанської Республіки, Ісламської Республіки Афганістан, Киргизької Республіки, Республіки Казахстан, Республіки Таджикистан, Республіки Узбекистан, Турецької Республіки і Туркменістану. У рамках програми для гостей свята відбувся концерт, де виступали артисти та делегати усіх етнічних спільнот, які представили культуру країн-організаторів. На дегустації учасників заходу пригощали смачними національними стравами.
![](https://journalist.today/wp-content/uploads/2019/03/53652947_475755479627707_4996094666685284352_n-766x1024.jpg)
![](https://journalist.today/wp-content/uploads/2019/03/53678189_232819597556028_4060820071457488896_n-766x1024.jpg)
![](https://journalist.today/wp-content/uploads/2019/03/54523870_771642186526141_4236682635583160320_n-1-766x1024.jpg)
Також відвідувачі мали нагоду долучитися до лотереї або творчого майстер-класу, а також ознайомитися з предметами народної творчості та побуту, що були представлені на стендах.
![](https://journalist.today/wp-content/uploads/2019/03/54257450_365388217646075_5319396865307836416_n-1024x766.jpg)
![](https://journalist.today/wp-content/uploads/2019/03/54514116_374210669835668_6727058296194203648_n-1024x766.jpg)
![](https://journalist.today/wp-content/uploads/2019/03/54516413_272499400334980_1464863076644814848_n-1024x766.jpg)
![](https://journalist.today/wp-content/uploads/2019/03/54255369_313293952712034_8996499241371172864_n-1024x766.jpg)
![](https://journalist.today/wp-content/uploads/2019/03/54255098_402526483882813_3518861435687927808_n-766x1024.jpg)
![](https://journalist.today/wp-content/uploads/2019/03/54521414_613555055750736_5160610043179040768_n-1-766x1024.jpg)
Раніше «Журналіст» повідомляв про те, що у Києві відбувся правопросвітницький захід щодо прав жінок.
Подписывайтесь на telegram-канал journalist.today