Андрій Ярмоленко отримав травму під час матчу Кубка Англії

50

Стала відома серйозність травми українського футболіста Андрія Ярмоленка, повідомляє prosportua.

Головний тренер «Вест Хема» Девід Моєс після гри Кубка Англії прояснив ситуацію: «Огбонна отримав травму щиколотки, а Ярмоленко трохи розтягнув зв’язки коліна. Тож, подивимося, як вони будуть виглядати завтра. Сподіваюся, все не так уже й погано».

У матчі 1/8 фіналу Кубка Англії «Манчестер Юнайтед» переміг «Вест Хем» у додатковий час (1:0). Єдиний гол забив Скотт Мактоміней на 97-й хвилині гри.

Український футболіст «молотобійців» Андрій Ярмоленко отримав травму і був замінений на початку другого тайму.

Раніше «Журналіст» повідомляв про те, що один з лідерів «Шахтаря» вирішив не продовжувати кар’єру в Росії.