Андрій Лунін провів невдалий матч за мадридців. «Реал» сенсаційно залишає Кубок Іспанії

61

Як повідомляв «Журналіст», Андрій Лунін може відправитися в чергову оренду.

Мадридський «Реал» несподівано поступився скромному «Алькояно» в матчі 1/16 фіналу Кубка Іспанії.

Як повідомляє champion, український голкіпер «Реала» Андрій Лунін вийшов в стартовому складі і провів на полі всі 120 хвилин.

За цей час воротар зробив один сейв, виграв три повітряні єдиноборства, віддав 21 з 22 передач (точність – 95%) і отримав оцінку – в 6.5 бала.

Меншу оцінку в мадридському клубі отримали тільки Альваро Одріосола і Вінісіус Жуніор.

В кінці першого тайму матчу Мілітан вивів «Реал» вперед.

Однак на 80-й хвилині матчу Сольбес зрівняв рахунок. У додатковий час «Алькояно» залишився в меншості. Але граючи в меншості, господарі зуміли вдруге засмутити українського голкіпера. Матч завершився сенсаційною перемогою «Алькояно» – 2:1.