Чернігівська «Десна» зазнала поразки в дебютному єврокубковому матчі проти «Вольфсбугра»

31

У четвер, 24 вересня, українська «Десна» на виїзді зустрічалася з німецьким «Вольфсбургом» в третьому раунді кваліфікації Ліги Європи.

Підопічні Олександра Рябоконя в дебютному єврокубковому матчі поступилися супернику з рахунком 0:2, інформує unian.

Перший тайм українська команда провела скромно, жодного разу не потрапила в створ воріт суперника, а «Вольфсбург» володів перевагою і зміг забити.

Після перерви «Десна» змогла перелаштуватися і почала створювати моменти. Наносили удари Конопля і Калитвинцев. Пізніше Конопля заробив небезпечний штрафний, а удар від чернігівців зі стандарту парирував голкіпер Кастельс.

Ситуація стала критичною для української команди після вилучення захисника Тамма.

«Вольфсбург» спокійно довів справу до перемоги. «Десні» довелося більше оборонятися і забути про атаки.

У доданий час Шлагер вийшов один на один з воротарем «Десни» і віддав пас на Гінчека, який пробив вже в порожні ворота і встановив остаточний рахунок – 2:0.

Таким чином, чернігівці не зуміли пробитися в груповий етап Ліги Європи і залишають турнір.