Донецький «Шахтар» зіграв внічию проти міланського «Інтера» в матчі Ліги чемпіонів

24

Донецький «Шахтар» у 2-му турі групового етапу Ліги чемпіонів приймав міланський «Інтер» в Києві на НСК «Олімпійський».

Матч пройшов у безкомпромісній боротьбі і завершився внічию – 0:0, зазначає unian.

Господарі поля активно почали перший тайм, але поступово італійці зуміли перехоплювати ініціативу.  На 15-й хвилині поле через травму покинув номінальний форвард «Шахтаря» Дентіньо, а його місце зайняв Тайсон.

«Інтеру» вдалося створити кілька гольових моментів.  Спочатку Лукаку вийшов на побачення з Трубіним і не зміг переграти воротаря, а Барелла після скидки від бельгійця пробив в поперечину воріт.  Потім той же Лукаку пробив головою поруч зі штангою після подачі з кутового, а ближче до перерви Трубін парирував удар зі штрафного від форварда, а потім м’яч влучив у каркас воріт.

На початку другого тайму «Інтер» міг вийти вперед.  Брозовіч завдав удар з лінії штрафної, з яким впорався Трубін, а Мартінес на добиванні не влучив у порожні ворота.

«Шахтар» намагався організовувати контратаки, але до небезпечних ударів по воротах Хандановича справа не доходила.  Кілька разів ситуацію загострював Тете, якому не вистачало останнього пасу, щоб вивести партнера на ударну позицію.

Відзначимо, в третьому турі «гірники» прийматимуть «Боруссію» Менхенгладбах 3 листопада в Києві.  «Інтер» в цей же день на виїзді зустрінеться з «Реалом».