«Динамо» Київ впевнено перемогло «Гент» і оформило вихід в груповий етап Ліги чемпіонів

44

29 вересня в Києві на НСК «Олімпійський» відбувся матч плей-офф Ліги чемпіонів між «Динамо» і бельгійським «Гентом».

Підопічні Мірчі Луческу здобули перемогу з рахунком 3:0, повідомляє unian.

У першому таймі динамівці багато атакували, що принесло результат. На дев’ятій хвилині Супряга віддав пас в центр штрафної, а Буяльський п’ятої відправив м’яч у ворота гостей – 1:0.

На 36-й хвилині «Динамо» подвоїло перевагу. Футболіст «Гента» Ігор Пластун зіграв рукою після подачі від Родрігеса, а рефері призначив пенальті, який реалізував де Пена – 2:0. За дві хвилини Супряга заробив ще один 11-метровий, але арбітр Марчіняк скасував своє рішення після підказки VAR.

У «Гента» також було багато шансів забити у ворота киян, але впевнено діяв голкіпер господарів Бущан.

Другий тайм розпочався з третього взяття воріт від «Динамо». Супряга увірвався в штрафну, а Фортуна намагався зупинити нападника рукою. Пенальті точно виконав Жерсон Родрігес.

«Гент» був особливо небезпечний при розіграші кутових. Двічі пробивав українець Пластун після подачі, але Бущан контролював ситуацію і зберіг свої ворота на замку до фінального свистка.