«Динамо» обіграло нідерландський АЗ і вийшло до плей-офф Ліги чемпіонів

35
Фото з відкритих джерел

Київське «Динамо» обіграло нідерландський АЗ в третьому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів з рахунком 2:0, інформує unian.

Матч проходив у столиці України на НСК «Олімпійський».

Голландці почали гру активніше за команду Мірчі Луческу і володіли ігровою перевагою, але моментів суперники створювали мінімум. У свою чергу український клуб провів не надто виразний перший тайм.

Всі ключові епізоди сталися після перерви.

Вже на 49-й хвилині динамівці перехопили м’яч у суперника, Буяльський вивів Родрігеса на ударну позицію, а Жерсон переграв воротаря – 1:0.

Нідерландці активніше атакували, а «Динамо» виступало другим номером і відчувало себе впевнено.

Вже ближче до кінцівці матчу підопічні Луческу змогли подвоїти перевагу. Кендзера здійснив забіг і навісив з флангу, а воротар вибив м’яч точно на голову Шапаренка – 2:0.

На 88-й хвилині Бущан перевів в штангу удар де Віта, а потім Боада також добив його в каркас воріт. «Динамо» втримало ворота на замку.

Таким чином український клуб вийшов до плей-офф Ліги чемпіонів і тепер за вихід в груповий етап побореться з бельгійським «Гентом».