«Динамо» поступився каталонській «Барселоні» в матчі Ліги чемпіонів

29

4 листопада відбувся матч 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів, в якому «Барселона» приймала «Динамо», зазначає unian.

Кияни поступилися з рахунком 1:2.

Господарі активно розпочали матч і забили вже на п’ятій хвилині:Попов порушив правила у штрафному, а рефері призначив пенальті, який реалізував Мессі – 1:0.

Каталонці продовжували створювати моменти і могли забити гол до перерви. Педрі перевірив на міцність поперечину, а Нещерет рятував свої ворота після ударів того ж Педрі і Фаті. У киян була можливість, коли Буяльський метрів з десяти пробив головою, але голкіпер парирував удар.

У другому таймі тер Штеген продовжив рятувати каталонців. На 47-й хвилині Циганков обійшов Альбу і вийшов один на один з воротарем, але не зміг реалізувати момент.

На 53-й хвилині у динамівців знову був шанс, але страж воріт господарів знову зробив класний сейв після виходу один на один із Супрягою.

Блискучою грою відзначився і воротар Нещерет. 18-річний голкіпер виручив гостей, відбивши ідеальний удар зі штрафного в дев’ятку від Мессі. Однак він не врятував «Динамо» на 65-й хвилині, коли Піке замкнув головою навіс Фаті – 2:0.

На 68-й хвилині Циганков знову міг забити, проте тер Штеген вчергове був на висоті.

Але все ж, на 75-й хвилині Віктор забив гол. Вербич завдав удар, голкіпер відбив м’яч перед собою, а Циганков виявився першим на добиванні – 2:1.

Наприкінці матчу кияни подали кілька кутових і намагалися забити, але «Барселоні» вдалося здобути три очки.