«Динамо» розгромно поступилося в Турині «Ювентусу»

40

У 5-му турі групового етапу Ліги чемпіонів «Динамо» в Турині протистояло «Ювентусу». Кияни поступилися з рахунком 0:3.

«Ювентус» почав матч активно. Уже в перші 20 хвилин Георгій Бущан виручив киян після небезпечних ударів Вестона і Мората.

Однак на 21-й хвилині воротар «Динамо» зіграв невпевнено, не впоравшись з ударом головою від Федеріко К’єза, який забив свій перший гол за «Ювентус».

На 31-й хвилині «Юве» міг забивати ще раз, але після удару Кріштіану Роналду гостей врятувала перекладину.

Кінцівка тайму пройшла за переваги «Динамо», міг забивати Віктор Циганков.

Після пасу від Беньяміна Вербича Циганков наносив удар метрів з семи, але не зміг переграти Войцеха Щенсни.

На початку другого тайму Щенсни знову виручив «Юве» – після навісу Циганкова м’яч опускався в ворота, але голкіпер встиг зреагувати.

На 57-й хвилині Мората намагався замкнути простріл К’єза в боротьбі з Бущаном, м’яч відскочив від форварда, а Роналду зумів скористатися моментом і подвоїв перевагу італійців.

В середині тайму туринці довели рахунок до розгромного – Мората отримав м’яч в центрі штрафного, обіграв захисника і спокійно пробив у кут.

В кінці матчу гол престижу в «Динамо» міг забити Микола Шапаренко, але Щенсни відбив його удар з меж штрафного.