Команда Андрія Ярмоленка зазнає чергової поразки. «Арсенал» набирає перші очки в АПЛ

46

У третьому турі англійської Прем’єр-ліги відбулося лондонське дербі.

«Арсенал» Унаї Емері на «Емірейтс» приймали «Вест Хем».

Сам матч розпочався з обопільних атак, які відбувалися часто, але ініціативою нікому не вдавалося заволодіти.

Аарон Ремсі в дебюті матчу забив м’яч після удару Мхітаряна, але зробив це з офсайду.

У відповідь форвард «Вест Хема» Арнаутович також пробивав по воротах «канонірів», але мимо. Австрієць виправився через 10 хвилин. Марко зіграв у пас з Феліпе Андерсоном, а потім пробив з півкола штрафного майданчика точно в нижній кут, Петро Чех не дістав. 1:0.

Відігралися «каноніри» дуже швидко. Через п’ять хвилин Ектор Бельєрин прострілив уздовж штрафного майданчика, м’яч пролетів крізь усіх захисників «Вест Хема» і після відскоку дістався Монреалю. Начо без проблем вразив ворота суперника. 1:1.

Далі команди продовжили загострювати гру, регулярно обмінюватися атаками. Шотландець Снодграсс на межі офсайду зміг вийти один на один з Чехом, але відверто запоров момент. А Лукаш Фаб’янський відмінно парирував м’яч, не дозволив відзначитися Ляказетту. Польський голкіпер біля самісінької штанги «потягнув» удар головою французького бомбардира.

У другому таймі «Арсенал» все сильніше притискав суперника до їхніх воріт, оборона гостей справлялася, але важко.

Обамеянг послав м’яч у сітку воріт після щільного пострілу Александра Ляказетта, але арбітр зафіксував офсайд.

А на 71 хвилині гол таки відбувся. М’яч у штрафному «Вест Хема» кілька разів переходив то до одних, то до інших футболістів і, нарешті, Ляказетт зміг його зловити на куті воротарського, далі нападник розвернувся і в спробі прострілити пробив точно в стегно Діопа. Ісса не зміг ухилитися, і м’яч рикошетом залетів у ворота повз Фаб’янські. 2:1.

Підопічні Емері потім заспокоїли гру, грамотно контролюючи хід поєдинку.

А в додатковий час «Арсеналу» вдалося навіть розвинути перевагу.

Данні Уелбек спокійно відзначився після прострілу Бельєрина, розвернувшись у штрафному суперника і точно пробив повз голкіпера з п’яти метрів.

3:1 – «Арсенал» вперше перемагає в новому сезоні, опинившись сильніше в лондонському дербі.