Костевич і Омельчук встановили рекорд світу зі стрільби

42

Українські стрілки стали переможцями міжнародного турніру H & N Cup, повідомляє sport.ua.

Костевич і Омельчук встановили рекорд світу на змаганнях, які пройшли в Мюнхені.
Українські стрілки Олена Костевич і Олег Омельчук завоювали золоті медалі турніру H & N Cup, який відбувся в Мюнхені, в стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів в міксті.

Наші спортсмени показали результат 488.3, встановивши рекорд світу, який раніше належав росіянам Віталіни Бацарашкіной і Артему Черноусова (488,1).

Також в перший день змагань Олена Костевич виступила відмінно і завоювала два золота у стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів.

Дивіться також на нашому каналі в відеохостингу YouTube 40-й випуск авторської програми Тетяни Дугельної «Почни з себе».