«Кременчук» обіграв «Донбас» і зрівняв рахунок у фінальній серії

24

«Донбас» зазнав другої поразки на своєму льоду від «Кременчука» в четвертому матчі фінальної серії плей-офф УХЛ.

Перший період суперники почали в хорошому темпі.  «Донбас» володів ініціативою на старті матчу, але голкіпер гостей впевнено фіксував шайби і не давав суперникам шансів зіграти на добиванні.

Пізніше видалення дещо збили темп, а на першу перерву команди пішли з нулями на табло.

У другій 20-хвилинці забити вдалося «Кременчуку».

У третьому періоді «Донбас» пробував зрівняти рахунок, але розв’язка матчу вийшла невдалою для донецького клубу.  Максим Волков і Єгор Серанов закинули по шайбі і гарантували своїй команді другу перемогу в фіналі.

Таким чином, рахунок серії зрівнявся – 2:2.  Наступний поєдинок фіналу УХЛ пройде в Кременчуці, в п’ятницю 16-го жовтня.