Легкоатлетка Ярослава Магучіх удостоїлася звання Заслуженого майстра спорту України

66

Українська легкоатлет зі стрибків у висоту Ярослава Магучіх отримала звання Заслуженого майстра спорту України – найвищу спортивну нагороду країни, повідомляє sportarena.

До цього Володимир Зеленський призначив ряду українських спортсменів, серед яких і Магучіх, президентську стипендію.

Раніше Магучіх стала переможцем турніру в Котбусі, підкоривши висоту в 1,98 метра. Також у 2020 році до припинення змагань легкоатлетка виграла турнір в Глазго.

У вересні минулого року Магучіх завоювала срібло чемпіонату світу з легкої атлетики в Досі. Українка встановила новий особистий рекорд, взявши висоту 2,04 метра.

На початку лютого Федерація легкої атлетики України визнала Ярославу Магучіх кращою легкоатлеткою року.

Раніше «Журналіст» повідомляв про те, що Магнус Карлсен став переможцем шахового онлайн-турніру Magnus Carlsen Invitational.