Луганська «Зоря» святкує другу перемогу в матчі Ліги Європи

24

На «Славутич Арені» в Запоріжжі пройшов матч 5-го туру групового етапу Ліги Європи. «Зоря» приймала англійський «Лестер», повідомляє unian.

Перший тайм пройшов з невеликою перевагою «Зорі» і невеликою кількістю небезпечних моментів. У луганчан небезпечно пробивали з-за меж штрафного Владислав Кочергін та Андрій Ціганікс, але голкіпер «Лестера» виручав свою команду.

Але найкращий момент в перші 45 хвилин організували гості. Дженгіз Ундер виявився на ударній позиції перед воротарем, але не влучив у дальній кут.

«Зоря» могла відкривати рахунок в матчі на 51-й хвилині, але після удару головою від Владлена Юрченка гостей врятувала перекладина.

У «Лестера» були хороші моменти на 81-й і 84-й хвилинах, але гості не реалізували їх, а «Зоря» зуміла реалізувати свій момент і вийшла вперед. Аллахьяр Сайядманеш на дальній штанзі замкнув передачу Артема Фаворова.

У компенсований час утримати перемогу «Зорі» допоміг Нікола Василь, який блискуче зреагував на дальній удар Ундер.

«Зоря» втратила шанси на вихід в плей-офф Ліги Європи, оскільки «Брага» переграла АЕК з рахунком 4: 2.

Раніше «Журналіст» повідомляв про те, що форвард Роман Яремчук зацікавив турецький «Галатасарай»