Луїш Каштру: Щасливий, що вся сім’я «Шахтаря» святкує сьогодні

53

Донецький «Шахтар» обіграв «Реал» в 1 турі Лізі чемпіонів.

Наставник команди Луїш Каштру присвятив перемогу гравцям, які не змогли допомогти команді після спалаху COVID-19, інформує footballua.tv.

– Це дуже хороший результат.  Ми прекрасно знали, які у нас можливості.  Стратегія була вирішена.  Ми виконали все, що було заплановано, гравці сьогодні були фантастичними.  Ми були командою з першої і до останньої хвилини і коли ми дисципліновані, ми знаходимося ближче до перемоги, навіть проти «Реала».  Зрозуміло, що ця команда переповнена фантастичними гравцями, але ми змогли забрати три очки в Мадриді.

Можемо сказати, що перший тайм був кращим у сезоні.  Ми створювали моменти, в другому таймі також були можливості забити, але рахунок 3:2 змусив нас оборонятися.  Ми тоді подумали: «Ось би гра швидше закінчилася».  Це була хороша можливість вирости як команда, і ми показали, що ми сьогодні впевнені в майбутньому.

Ми функціонуємо як команда, не розділяючи її на частини.  Мене не цікавить вік гравців – мене цікавить, чого ми варті як колектив.  Сьогодні ми були єдині протягом всієї гри.  Я задоволений командою і щасливий, що вся сім’я «Шахтаря» святкує сьогодні.  Дуже раді подарувати перемогу хлопцям, які не з нами сьогодні.  У суботу нас чекає «Ворскла».  Ми не забуваємо труднощі, які у нас є.