Мірча Луческу: Незрозуміло, чому кинули грати після гола «Барси». Перший тайм ми провели краще

32

Наставник київського «Динамо» Мірча Луческу підвів підсумки матчу 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів, в якому його команда на своєму полі розгромно програла «Барселоні» (0: 4), інформує championat.

«Перший тайм ми провели краще, мали кілька шансів. При більшій удачі могли забити. Але в другому таймі “Барселона” показала свій рівень. Була різниця в якості, техніці, швидкості мисленні, швидкості руху і комбінаціях. Після першого пропущеного м’яча ми опустили руки і незрозуміло чому кинули грати.

Дуже незадоволений тим, що в рідкісних контратаках, які у нас були, був відсутній останній пас. Ми могли забити. Але молоді футболісти “Барселони”, майбутнє цієї команди, переграли нас. Вони були дуже мобільні, грали з великим бажанням, їх неможливо було зупинити. Можливо, і удача була на їхньому боці, адже перший удар в площину воріт закінчився голом. А після другого голу, пропущеного в результаті кутового, ми більше не грали і допустили багато помилок. Найбільше мене засмутило те, що ми програвали єдиноборства футболістам “Барселони”», – заявив Луческу пресслужбі «Динамо».