Молодіжна збірна України перемогла Фінляндію у відборі на чемпіонат Європи 2021

41
Фото з відкритих джерел

Збірна України U-21 в рамках кваліфікації на чемпіонат Європи-2021 на виїзді грала проти збірної Фінляндії.

Зустріч пройшла в Гельсінкі і завершилася перемогою української збірної з рахунком 2:0, повідомляє unian.

На 22-й хвилині Юхим Конопля відкрив рахунок у матчі, а в кінці першого тайму Данило Сікан подвоїв перевагу української збірної.

Нагадаємо, збірна України виступає в одній групі з командами Данії, Румунії, Фінляндії, Північної Ірландії та Мальти.

У шести матчах Україна набрала 7 очок і займає 3-тє місце у своїй відбірковій групі.

На перших двох позиціях Данія (19 очок в 7 іграх) і Румунія (16 очок в 7 іграх).

На чемпіонат Європи U-21 вийдуть переможці груп, а також найкращі другі місця.

Свій наступний матч команда Руслана Ротаня проведе 9 жовтня – вдома проти Румунії.