«Мотор» переміг у Лізі чемпіонів і поліпшив шанси на вихід в плей-офф турніру

27

Запорізький «Мотор» в рамках групового турніру Ліги чемпіонів переміг хорватський «Загреб» з рахунком 24:23, повідомляє sport.ua.

Перша половина зустрічі проходила в рівній боротьбі.  Господарі майданчика тривалий час лідирували в рахунку, а максимальна різниця на їхню користь досягала трьох м’ячів.  Втім, підопічні Гінтараса Савукінаса досить швидко нівелювали перевагу суперників.

А за п’ять хвилин до перерви вже загребцям довелося наздоганяти.  Правда, збільшити розрив у рахунку у запорожців не вийшло.

Незабаром після початку другої половину зустрічі «Мотор» чекала неприємність: червону картку за грубу гру отримав Захар Денисов.  Команди продовжували йти рівно, але лідерство в рахунку зберігав запорізький колектив.

За дві хвилини до кінця зустрічі запорожці зберігали різницю «+2».  Тренерський штаб «Загреба» взяв тайм-аут.  Хорвати зуміли скоротити рахунок до мінімуму, але на більше часу у них вже не залишалося.

Перемога в Загребі значно поліпшила шанси «Мотора» в боротьбі за плей-офф Ліги чемпіонів.

Через тиждень команди зустрінуться вже в Запоріжжі.