Національна паралімпійська збірна України стала віце-чемпіоном кубку світу з кульової стрільби

70

Національна паралімпійська збірна команда з зимових видів спорту стала першою в світі і повертається додому з 42 нагородами (9 золотих, 16 срібних та 17 бронзових медалей). Про це повідомляє

офіційний сайт Національного параолімпійського комітету України.
Чемпіонат світу проходив у канадському місті Принс Джордж. Всі змагальні дні поспіль українські паралімпійці ні разу не уступили першого місця жодній із 17 країн-учасниць. Останній день змагань приніс нашим спортсменам медалі, 2 срібні та 2 бронзові нагороди у лижних перегонах (довга дистанція).
13 із 19 спортсменів, які презентували Україну на цьому чемпіонаті світу, вибороли високі нагороди, 7 із них – золоті.

Раніше «Журналіст» повідомляв українські бійці Нацгвардії ліквідували на Донбасі пару ворожих снайперів.