Нічия, яка рівносильна поразці. «Динамо» не змогло перемогти угорський «Ференцварош»

33
Фото з відкритих джерел

Київське «Динамо» у 2-му турі групового етапу Ліги чемпіонів в Будапешті грало проти «Ференцвароша», повідомляє unian. Зустріч з глядачами на трибунах.

Кияни зуміли забити двічі в першому таймі, але втратили перевагу. Матч завершився внічию – 2:2.

Мірчі Луческу в цій зустрічі довелося обходитися без двох провідних гравців – Віталія Миколенка та Георгія Бущана, які пропускали зустріч через коронавірус.

Перший тайм вийшов досить рівним, але «Динамо» виглядало гостріше і зуміло відзначитися двічі. В середині тайму м’яч потрапив в руку Ігорю Харатін в штрафний господарів, арбітр призначив пенальті, який реалізував Віктор Циганков.

Перед перервою динамівці забили ще раз. Атаку за участю Томаша Кендзьора і Віталія Буяльського завершив Карлос де Пена.

Після перерви «Ференцварошу» вдалося відродити інтригу в матчі. На 59-й хвилині Токмак Нгуєн забив ударом з гострого кута. Асистував йому українець Олександр Зубков.

Наприкінці зустрічі «Динамо» залишилося в меншості – Сергій Сидорчук отримав другу жовту картку на 86-й хвилині.

В результаті киянам не вдалося утримати переможний рахунок.

Стандарт біля воріт «Динамо» призвів до голу Франка Болі.