Норвежець Легрейд завоював золоту медаль чемпіонату світу в індивідуальній гонці. Український біатлоніст Прима – дев’ятий

144

17 лютого в Поклюці (Словенія) на чемпіонаті світу з біатлону пройшла чоловіча індивідуальна гонка на 20 км з чотирма вогневими рубежами.

Як повідомляє sportonline, чемпіоном світу став норвежець Стурла Холм Легрейд, срібну медаль завоював німець Арнд Пайффер, бронзу виграв норвежець Йохеннес Дале.

Серед чотирьох українських біатлоністів кращий результат показав Артем Прима, який з однією хвилиною штрафу і відставанням в 2 хвилини 31,2 секунди посів 9-те місце.

Артем Тищенко з 1 промахом фінішував на 44-му місці, Антон Дудченко не закрив три мішені і став 46-м. Дмитро Підручний багато помилявся, в його пасиві шість штрафних хвилин і в підсумку лише 67-ме місце.