Пілот команди Mercedes Валттері Ботас став переможцем першої гонки сезону Формули 1

56

5 липня в Шпільберг (Австрія) на першому в сезоні етапі чемпіонату світу з автогонок у класі Формула 1 – Гран-прі Австрії відбулася гонка.

Переможцем став пілот з команди Mercedes Валттері Ботас, проїхавши дистанцію в 306,452 км (71 коло) за 1 годину 30 хвилин 55,739 секунди.

Для фінського гонщика це восьма перемога в кар’єрі. Другим фінішував Шарль Леклер (Ferrari), програвши переможцю 2,700 секунди. Трійку призерів замкнув Ландо Норріс (McLaren) з відставанням в 5,491 секунди.

Відзначимо, що з різних причин не змогли фінішувати дев’ять гонщиків: Макс Ферстаппен (Red Bull), Даніель Ріккардо (Renault), Ленс Стролла (Racing Point), Кевін Магнуссен (Haas), Ромен Грожан (Haas), Джордж Расселл (Williams), Кімі Райкконен (Alfa Romeo), Александер Албон (Red Bull) і Данило Квят (AlphaTauri).

Боротьба продовжиться наступного тижня, коли у Шпільбергу пройде другий етап.