«РБ Лейпциг» переміг мадридський «Атлетіко» і вийшов у півфінал Ліги чемпіонів

26

Німецький «РБ Лейпциг» став другим півфіналістом Ліги чемпіонів, обігравши в 1/4 фіналу турніру мадридський «Атлетіко» з рахунком 2: 1, повідомляє sport.ua.

Перший тайм матчу в Лісабоні завершився при мінімумі небезпечних моментів біля воріт суперників і забитих м’ячів не приніс.

Основні події матчу розгорнулися після перерви.

На 49-й хвилині атака «Лейпцига» завершилася прострілом Забітцера, після чого Ольмо головою відправив м’яч у сітку воріт.

Однак, іспанцям вдалося скористатися помилкою суперника в обороні, після чого Клостерману довелося збивати Феліша, що виходив на ворота. Сам постраждалий чітко реалізував пенальті і зрівняв рахунок.

А на 88-й хвилині у іспанців провалилася опорна зона, Анхеліньо з лівого флангу віддав передачу до лінії штрафної, звідки Адамс безперешкодно розстріляв ворота «Атлетіко», вивівши свою команду у півфінал турніру, де їй 18-го серпня належить зіграти з ПСЖ.

Раніше «Журналіст» повідомляв про те, що «Динамо» проявляє інтерес до вихованця лондонського «Арсеналу».