Збірна України з хокею зазнала поразки від команди Хорватії

87

У Каунасі (Литва) завершився матч 3-го туру чемпіонату світу з хокею серед команд третього за значимістю Дивізіону 1В, в якому збірна України програла суперникам із Хорватії, інформує sport.unian.net.

Матч завершився з рахунком 2:4 на користь Хорватії. Українці програли перший період із рахунком 0:3.

У другому періоді забитих шайб не було.

А в третьому українці спробували переламати хід зустрічі. На 50-й хвилині гол забив Кирило Катрич. А на 53-й Дмитро Німенко скоротив перевагу до 2:3.

Тим не менш, за 2 секунди до кінця основного часу матчу Домен Ведлін вразив порожні ворота нашої команди – 2:4.

Таким чином, українці зазнали другої поразки на турнірі (від Естонії 0:2), при одній перемозі (над Румунією – 3:0) і мають лише математичні шанси на те, щоб зайняти підсумкове 1-ше місце і повернутися в другий за значимістю Дивізіон 1А чемпіонату світу.

Нагадаємо, турнір у Каунасі проходить з 22 до 28 квітня.

Раніше «Журналіст» повідомляв про те, що юніорська збірна України з хокею здобула важливу перемогу над Італією.