Серхіо Рамос – кращий бомбардир серед захисників в історії збірних

58

Захисник збірної Іспанії Серхіо Рамос вийшов на 1-е місце за кількістю голів серед захисників в історії національних команд, повідомляє championat.

Рамос оформив дубль в матчі 2-го туру Ліги націй УЄФА проти збірної України (4:0).

Тепер на рахунку футболіста 23 голи в складі національної команди Іспанії.

За цим показником він обігнав аргентинського захисника Даніеля Пассарелла (22 м’ячі) і очолив список бомбардирів.

У статистику включені футболісти, що грали тільки на позиції захисника.

Нагадаємо, Серхіо Рамос забив перший гол на 3-й хвилині, реалізувавши пенальті, а на 26-й хвилині він оформив дубль. За три хвилини Ансуї Фаті зробив рахунок розгромним. Ансуї пішов від Харатін на фланзі атаки, змістився в центр і пробив в дальній кут воріт.

М’яч від штанги залетів у сітку.

Крапку в матчі поставив Ферран Торрес на 84-й хвилині.

Після подачі з правого флангу в штрафну збірної України Кривцов головою скинув м’яч іспанцеві, і той ударом в дотик поцілив у дальній кут воріт.

Раніше «Журналіст» повідомляв про те, що збірна Іспанії завдала великої поразки Україні в Лізі націй.