Святослав Михайлюк провів найрезультативніший матч у поточному сезоні НБА

39

Український баскетболіст Святослав Михайлюк отримав 18 хвилин ігрового часу в черговому матчі НБА, в якому «Детройт Пістонс» грав проти «Мілуокі Бакс», інформує suspilne.media.

Михайлюк почав матч на лавці запасних і отримав ігровий час по ходу матчу. За 18 хвилин на паркеті українець набрав 18 очок, що стало найрезультативнішим у новому сезоні НБА, а також третім кращим результатом для Михайлюка в кар’єрі. Він закинув 6 з 9 кидків в матчі, зокрема 2 3-очкових, а також п’ять разів кидав штрафні кидки (чотири рази потрапив).

Як зазначив сам українець після матчу, суперники знають, що він вміє кидати 3-очкові, тому намагаються його блокувати. Відповідно, він шукає інші варіанти для розвитку володіння. Попри рекордні в сезоні очки Михайлюка, «Пістонс» знову програли з рахунком 110:101.

Раніше «Журналіст» повідомляв про те, що керівництво мадридського «Реала» заради придбання форварда Мбаппе готове продати шість футболістів.