Україна здобула першу перемогу на чемпіонаті світу

27

У столичному Палаці спорту завершився матч 2-го туру чемпіонату світу з хокею серед молодіжних команд, в якому збірна України обіграла команду Австрії. Гра завершилася з рахунком 5:3, при цьому, після 2-х періодів українці програвали 2:3, повідомляє офіційний сайт змагань.

Перший період матчу завершився з рахунком 1:1, а після другого вже вели в рахунку австрійці.
А в третьому періоді українська команда показала клас, що дозволило команді здобути першу перемогу на турнірі.
Три голи забили Морозов, Кривошапкин і Матейченко. Таким чином, українці здобули першу перемогу на турнірі при одній поразці (від Японії – 0: 1).
На даний момент збірна України посідає третю сходинку в таблиці. На турнірі без поразок йдуть Японія і Угорщина.