Україна в драматичному матчі обіграла Португалію і завоювала путівку на чемпіонат Європи-2020

60

Збірна України у відбірковому матчі на Євро-2020 на НСК Олімпійський приймала національну команду Португалії.

Обидві команди претендували на перше місце в групі. Українці в нинішньому році не програвали. Підопічні Сантуша також давно не знають гіркоти поразок.

Перші хвилини зустрічі українці почали з атак. На другій хвилині матчу Яремчук пробивав по воротах. А вже за кілька хвилин Роман відкрив рахунок. Марлос подавав кутовий, Кривцов завдав удар головою по воротах – Патрісіу парирував удар, але Яремчук вдало зіграв на добиванні. 1:0.

Після забитого м’яча підопічні Шевченка відійшли назад і стали діяти на контратаках. Варто відзначити, що гості створили кілька небезпечних моментів. Так Геррейро пробив вище, а потім Роналду не використав свій шанс.

Українці знову заволодіти м’ячем і відразу ж знову відзначилися. Миколенко пройшов флангом і прострілив з-під Семеду прямо в штрафну, а Ярмоленко впевнено переграв Патрісіу. 2:0.

Після цього гола португальці почали активно атакувати.

Під кінець тайму команди обмінялися моментами. Кріштіану міг відзначитися, якби влучив у ворота з лінії штрафної. Потім Ярмоленко міг оформити дубль.

Підопічні Сантуша вийшли дуже зарядженими на другий тайм. З перших же хвилин гості проходити до воріт Пятова. Андрій відбив два найскладніших удари, спочатку зі штрафного удару, а потім врятував команду після дальнього удару.

Через кілька миттєвостей Коноплянка вийшов один на один з Патрісіу, проте не використав момент.

Потім відзначився арбітр трактуванням спірного моменту. Степаненко блокував удар Брум, проте м’яч відлетів від ноги українця і потрапив в руку. Ентоні Тейлор призначив пенальті і видалив Степаненка, показавши йому другий «гірчичник». Кріштіану виконав 11 метровий, впевнено пробивши в дев’ятку воріт. 2: 1.

В останні 15 хвилин матчу господарі тільки оборонялися. Кріштіану бив по воротах, але Пятов виручив. Потім Пепе наніс удар, однак Андрій і його парирував. За кілька секунд Данилу влучив у хрестовину.

Однак гостям не вдалося вразити ворота П’ятова і «синьо-жовті» вперше в історії пробилися безпосередньо на чемпіонат Європи з першого місця.

Раніше «Журналіст» повідомляв про те, що футболіст «Шахтаря» потрапив в сферу інтересів клубу Серії А.