Українка Мохнюк після 5-річної перерви виграла срібну медаль у п’ятиборстві на турнірі в Талліні

46

На міжнародному турнірі в Талліні українка Анастасія Мохнюк посіла друге місце у п’ятиборстві.

30-річна легкоатлетка набрала 4393 очки і піднялася на 8-му сходинку у світовому топлисті, повідомляє xsport.

Анастасія пробігла 60-метрівку з бар’єрами за 8,23 секунди, показала результат в 174 сантиметри в секторі стрибків висоту, 6,09 – в довжину, штовхнула ядро ​​на 13,78 метрів, 800-метрівку українка пробігла за 2:24,98.

Варто відзначити, що Мохнюк не виступала на міжнародних змаганнях близько 5 років. У 2015 році вона зайняла 7-е місце на чемпіонаті світу з семиборства. На Кубку Європи з багатоборства в 2011 році вона завоювала срібну медаль.

У 2016 році Мохнюк провалила допінг-пробу і була відсторонена на 4 роки.

Раніше «Журналіст» повідомляв про те, що українка Ярослава Магучіх названа кращою легкоатлеткою січня в Європі.