Українські легкоатлети піднялися на п’єдестал пошани в командному ЧС у Китаї

65

6 травня у Тайцині (Китай) завершився командний чемпіонат світу зі спортивної ходьби.

Під час змагань було розіграно 12 комплектів нагород – по шість у чоловіків і у жінок у ходьбі на 10, 20 і 50 км в особистій та командній першості. Вдало українці виступили в ходьбі на 50 км, де в командній першості чоловіки завоювали срібло, а жінки – бронзу, інформує sportonline.ua.

В індивідуальній першості на цій дистанції Мар’ян Закальницький з особистим рекордом (3:44.59) зупинився в кроці від п’єдесталу, поступившись лише сім секунд бронзовому призеру Сатосі Маруо з Японії. Десятку найсильніших замкнув Іван Банзерук з особистим найкращим результатом у сезоні (3:49.17). Жіноча збірна у ходьбі на 20 км також посіла четверте місце. В особистій першості серед українок кращими були Інна Кашина – 9-та з особистим рекордом (1:28.58) та Надія Боровська (11-та).

А першою на дистанції з особистим рекордом стала мексиканка Марія Гонсалес (1:26.38). Чоловіча збірна у командній першості посіла дев’яте місце на 20 км і 11-те місце – на 10 км.
Дев’яте місце і у жіночої команди на 10 км.