Український біатлоніст завоював золоту медаль чемпіонату Європи

36

У суботу, 30 січня, в рамках чемпіонату Європи з біатлону-2021 відбулася чоловіча гонка переслідування, повідомляє isport.ua.

33-річний український біатлоніст Артем Прима став чемпіоном Європи.

Початок гонки видався не найвдалішим для Прими – він допустив один промах, але показував відмінний хід на дистанції.

На третьому рубежі у Артема також була одна помилка, і після штрафного кола він вийшов четвертим з відставанням 17 секунд від лідера Міхала Крчмаржа з ​​Чехії.

І ось, на вирішальній четвертій стрільбі суперники заробили по два кола штрафу, і лише Прима і Крчмарж не закрили по одній мішені і вирушили на дистанцію в одній десятій один від одного.

На трасі наш спортсмен диктував темп, а на останньому кілометрі Артем зробив ривок під час підйому і тільки збільшив відрив до самої фінішної лінії, вигравши у чеха 6 секунд.

Таким чином, Артем Прима став чемпіоном Європи і завоював свою другу перемогу в офіційних міжнародних стартах. При цьому перша перемога була здобута 10 років тому також на чемпіонаті Європи – в індивідуальній гонці.

Відзначимо, що бронзу завоював норвежець Хавард Богетвейт.