Український «Колос» успішно дебютував в єврокубках

30

В рамках другого раунду кваліфікації Ліги Європи клуб з Ковалівки в Греції провів зустріч проти «Аріса» і здобув перемогу з рахунком 2:1, оформивши вихід в наступний етап, інформує unian.

У першому таймі у «Колоса» було два моменти для взяття воріт суперника, але Олексій Зозуля та Євген Смирний свої шанси не використали. У той же час український клуб після удару Матільї ​​зі штрафного врятувала перекладина.

У дебюті другого тайму «Колоса» вдалося вийти вперед. Андрій Богданов подав зі штрафного з лівого флангу, а Євген Новак головою переправив м’яч у сітку. Однак «Аріс» швидко зрівняв рахунок після удару Бруну Гами з лінії штрафної.

Однак на 62-й хвилині «Колос» забив знову. Владислав Ємець завдав удар з меж штрафного, голкіпер відбив, а Денис Антюх вдало зіграв на добиванні.

У другому таймі у складі «Колоса» дебютував Євген Селезньов. Форвард встиг взяти участь в декількох моментах.

Відзначимо, «Колосу» вдалося втримати перевагу в рахунку.

Таким чином, в наступному раунді за вихід в груповий етап Ліги Європи український клуб 24 вересня зустрінеться з хорватською «Рієкою».