Український «Мотор» поступився в Данії місцевому «Ольборгу» в матчі Ліги чемпіонів

37
Фото з відкритих джерел

У Данії в 2-му турі гандбольної Ліги чемпіонів «Ольборг» впевнено обіграв запорізький «Мотор», повідомляє xsport.

Українці активно почали поєдинок і спочатку виходили вперед доти, поки рахунок не став 3:4 на користь «Мотора».

Потім «Ольборг» став надійніше діяти в захисті, а в атаці раз по раз вражав ворота запоріжців, збільшуючи перевагу.  У кінцівці тайму гостям вдалося трохи скоротити відставання, і на перерву українська команда пішла з різницею -4.

У другому таймі «Мотор» намагався не відпустити далеко господарів, але в кінцівці матчу «Ольборг» остаточно зламав захист українців.  Успішна гра в атаці дозволила данцям перемогти з відривом в 9 очок.

Таким чином, після двох турів українська команда посідає останнє місце в своїй групі з двома поразками.