У першому матчі плей-офф Ліги чемпіонів «Динамо» поступилося амстердамському «Аяксу»

17

В Амстердамі підопічні Олександра Хацкевича поступилися «Аяксу» з рахунком 1: 3. Відзначимо, що всі голи у поєдинку були забиті в першому таймі, повідомляє «Журналіст».

Амстердамці почали матч на високих швидкостях, що призвело до деякої паніці у рядах киян.

Вже на 2-й хвилині господарі після знижки Хунтелаара і удару Ван де Бека метрів з 15-ти господарі повели у рахунку. Бойко не зміг зафіксувати м’яч і той повільно закотився за лінію.

Однак, пройшло трохи більше 10-ти хвилин і гості зрівняли рахунок. Після подачі кутового з правого флангу, удар головою по воротах завдав Кадар, який голкіпер Онана відбив, але Кендзьора був першим на добиванні і відправив м’яч у порожні ворота. 1: 1.

Але, на превеликий жаль українських уболівальників, ще до перерви кияни пропустили двічі.

ed57773e-912f-baa4-72a6-8536f8a2df24.

Спочатку Зіеш пробив з-за меж штрафного, Кадар підставив голову під цей удар, м’яч змінив траєкторію польоту, зловив на протиході голкіпера «Динамо», який оторопів. 2: 1.

А за дві хвилини до закінчення першого тайму Тадич вдало замкнув простріл з лівого флангу. 3: 1.

У другій половині зустрічі кияни намагалися володіти ініціативою, більше грали в пас, намагалися створити загрозу біля воріт «Аякса». Однак господарі грали по рахунку і вдало виглядали в обороні.

Як підсумок – «Динамо» поступилося на «Йохан Кройф Арені» 3: 1, і, на жаль, не змогло забити другий м’яч. Тепер в повторному поєдинку у Києві потрібно буде відрізняться як мінімум двічі.

Раніше «Журналіст» повідомляв про те, що Ребров очолить угорський «Ференцварош».