Відразу четверо футболістів «Шахтаря» потрапили до символічної збірної Ліги Європи

29

Впевнена перемога «Шахтаря» в чвертьфіналі Ліги Європи над швейцарським «Базелем» (4: 1) дозволила відразу чотирьом гравцям донецької команди потрапити до символічної збірної тижня євротурніру, повідомляє football24.ua.

Серед одинадцяти найкращих чотири гравці «гірників», а саме: Додо, Жуніор Мораес, Марлос і Тайсон.

Від «Інтера» два гравці, а «Манчестер Юнайтед» має трьох представників.  Голкіпер «Копенгагена», який пропустив від «червоних дияволів» лише в овертаймі, отримав місце в воротах символічної збірної.  А французький захисник Жюль Кунді став єдиним представником «Севільї» в цьому списку.

Раніше «Журналіст» повідомляв про те, що наставник «Шахтаря» оцінив шанси українського клубу в матчі 1/4 фіналу Ліги Європи проти «Базеля».