Волейбол. Українські клуби припинили виступи в єврокубках

76

Як повідомляє sport.ua, волейболістки СК «Прометей» з Кам’янського, поступившись в матчі-відповіді румунському клубу «Тирговіште» 0:3, вибули з розіграшу Кубка ЄКВ з волейболу.

Трохи раніше така ж доля в чоловічому Кубку Виклику спіткала і львівський «Барком-Кажан». І тепер до них приєднався і южненський «Хімік».

Після першого поєдинку 1/16 фіналу Кубка ЄКВ з турецьким «Галатасараєм», котрі проходили в Україні і завершився перемогою гостей з рахунком 0:3, було зрозуміло, що шансів у підопічних Євгена Ніколаєва пройти суперника зовсім небагато. Але, треба віддати належне волейболісткам «Хіміка», які постаралися нав’язати боротьбу досвідченішим суперницям і після двох сетів рахунок був рівним – 1:1.

У наступних двох партіях гра також була рівною, але трохи сильнішою виявилася турецька команда. Причому, якщо третій сет завершився з рахунком 25:20 на користь «Галатасарая», то в четвертому відрізку матчу місцеві гравці виграли тільки з мінімальною перевагою 27:25.