Володарями Кубка України з фехтування стали Олена Вороніна та Андрій Ягодка

52

Киянка Олена Вороніна та одесит Андрій Ягодка стали переможцями Кубку України з фехтування на шаблях, який пройшов 19-20 вересня в Черкасах, повідомляє sport.ua.

У фіналі Вороніна виграла у одеситки Олени Кравацька, а Ягодка розібрався з Богданом Платоновим з Миколаєва.

Бронзовими призерами стали представниця Миколаєва Валерія Проченко і Аліна Комащук з Хмельницького. У півфіналі Комащук одним ударом поступилася Кравацька, а Проченко програла Вороніної.

У чоловіків на третю сходинку п’єдесталу піднялися Василь Гумен з Києва та Богдан Боговін з Миколаєва. На стадії 1/2 фіналу Гумен не впорався з Платоновим, а Гумен – з Ягодкою.

У жіночому командному першості золото завоювали шаблістки з «Київ-1» – Юлія Бакастова, Олена Вороніна, Ніна Синякова та Марія Цімбота. У заключному бою змагального дня вони перемогли опоненток з Миколаєва Дану Баглай, Олександру Бондар, Олександру Мамонтову і Валерію Проченко з рахунком 45:43. Третіми стали черкаські фехтувальниці Валерія Гнідашева, Діана Залевська, Олена Прокуда і Дарина Науменко.

У чоловіків же на вищий щабель п’єдесталу піднялися шаблісти з «Київ-1» – Вадим Байдаченко, Василь Гумен, Іван Писаренко і Олексій Стаценко. У фіналі вони здобули перемогу над миколаївцями Юрієм Цапом, В’ячеславом Дзюбою та Богданом Боговіним – 45:40. Володарями бронзи стали Олександр Каракай, Богдан Платонов, Олександр Красовський та Іван Нікітін з команди «Черкаси-1».