Вилучений з поля гравець переплутав вимикачі в роздягальні і залишив без освітлення матч

80

Матч англійської футбольної ліги «Хелленік» між «Челтнем Сарасенз» і «Кідлінгтон Девелопмент» був перерваний після того, як вилучений з поля гравець переплутав вимикачі в роздягальні і залишив без освітлення стадіон.

Зустріч пройшла 24 квітня на полі «Челтнема» і в підсумку завершилася з рахунком 3:1 на користь господарів.

Як повідомляє Daily Mail, за словами Джуліуса Мураги, він зробив це не навмисне.

Гравець «Кідлінгтона» отримав червону картку в другому таймі, після чого він покинув поле. У роздягальні Мурага спробував включити душ, але переплутав вимикачі і погасив освітлення на стадіоні. Матч відновився через п’ять хвилин.

Сам гравець пояснив, що був дуже засмучений і помилився випадково, не маючи жодних спеціальних намірів зупинити матч. Варто зазначити, що футболіст був вилучений за рахунку 1: 1.

Раніше «Журналіст» повідомляв про те, що футболіста звільнили з клубу через нереалізований пенальті у ворота суперника.