Збірна України на своєму полі поступилася команді Німеччини в матчі Ліги націй

30

10 жовтня на НСК «Олімпійський» в Києві відбувся матч третього туру групового етапу Ліги націй між збірними України та Німеччини. Матч відвідали 17 000 глядачів.

Команда Андрія Шевченка поступилася з рахунком 1:2, повідомляє unian.

Збірна Німеччини контролювала м’яч по ходу гри, а українські футболісти намагалися будувати контратаки через Малиновського, Ярмоленка і Яремчука, але дійти до воріт Нойєра практично не вдавалося.

На 20-й хвилині гості вийшли вперед. Рюдігер прострілив уздовж воріт, а Гинтер відправив його в сітку 1:0.

На старті другого тайму німцям вдалося подвоїти перевагу. Бущан упустив м’яч з рук після передачі з флангу точно на голову Горецькі 2:0.

Варто відзначити, що голкіпер багаторазово реабілітувався за свою помилку, регулярно рятував свої ворота.

Незважаючи на домінування гостей, збірна України змогла забити і відродити інтригу на 77-й хвилині. Яремчук прийняв передачу в штрафний суперника і прокинув м’яч, а захисник Зюле зробив невдалий підкат – арбітр призначив пенальті. Пенальті реалізував Малиновський – 1:2.

Збірна України активізувалася і створила кілька небезпечних моментів, але не вистачало точності останнього пасу і в завершальній стадії. Збірна Німеччини змогла утримати переможний результат.