Збірна України сенсаційно обіграла команду Іспанії в матчі Ліги націй

28

13 жовтня в Києві на НСК «Олімпійський» відбувся матч 4-го туру групового етапу Ліги націй, в якому зустрічалися збірні України та Іспанії.

Команда Андрія Шевченка сенсаційно здобула перемогу з рахунком 1:0, повідомляє unian.

У першому таймі іспанська збірна володіла перевагою і контролювала м’яч, примусивши Бущана кілька разів проявити свою майстерність. Воротар збірної України спочатку відбив удар головою від Родріго під поперечину, а потім нейтралізував постріл Фаті.

Ближче до перерви у іспанців гострих моментів ставало менше, але і збірна України не змогла створити нічого небезпечного.

У другому таймі Шевченко почав освіжати команду замінами і періодично господарям вдавалося вибігати в контратаки, але в цілому іспанці більше володіли м’ячем і йшли вперед.

Переграти Бущана намагалися Траоре і Оярсабаль, але голкіпер впевнено справлявся зі своїми функціями.

Коли здавалося, що нічия буде найкращим вирішенням поєдинку наші футболісти забили гол.

Ярмоленко вивів Циганкова практично один на один, Віктор помітив, що Де Хеа далеко вийшов з воріт, і тут же завдав обвідного удару в кут воріт – 1:0.

Останні хвилини пройшли активно. Іспанці атакували, наносили удари, навішували в штрафну, але захисники збірної України зуміли відстояти переможний результат.