Збірна України з боротьби греко-римським стилем увійшла в топ-10 збірних на Кубку світу

45

У Белграді (Сербія) на індивідуальному Кубку світу завершили свої виступи представники греко-римського стилю.

За інформацією xsport, збірна України посіла восьме місце в загальнокомандному заліку. Бронзові медалі Миколи Кучмія (вага 130 кг) і Семена Новікова (вага до 87), а також успішні виступи Артура Політаєва (вага до 67 кг) і Ясафа Зейналова (вага до 77 кг), які програли в сутичках за треті місця, допомогли українській команді потрапити в топ-10 збірних турніру.

Виграла командний чемпіонат серед борців греко-римського стилю збірна Росії, завоювавши 7 золотих медалей в 10 вагових категоріях.