Збірна України зазнала поразки від Німеччини в Лізі націй

27

14 листопада в Лейпцигу відбувся матч 5-го туру Ліги націй, в якому зустрічалися збірні Німеччини та України.

Підопічні Андрія Шевченка зазнали поразки з рахунком 1:3, інформує unian.

Перший тайм українці почали досить вдало. Витримавши стартовий натиск суперника, гостям вдалося забити. Зубков в штрафній скинув м’яч на Яремчука, який потужним ударом вивів українців вперед.

Незабаром збірна Німеччини зрівняла рахунок після обрізки Зінченка. Сане вийшов на ударну позицію, обіграв Матвієнка і точно пробив у нижній кут воріт – 1:1. За кілька хвилин П’ятов врятував команду після дальнього удару Горецьки в дев’ятку.

На 33-й хвилині німці повели в рахунку. Горецьки прийняв в штрафний м’яч після закидання від партнера і перевів його на Вернера, а нападник пробив головою – 2:1.

На початку другого тайму господарі нарощували тиск, що призвело до третього взяття воріт П’ятова. Гюндоган віддав передачу на Гінтера, який з флангу перевів м’яч в центр на Вернера – форвард пробив, а рикошет допоміг німецькому бомбардиру оформити дубль – 3:1.

Шанси скоротити відставання і навіть врятувати нічию у збірної України були. Марлос наносив обвідний удар, а м’яч торкнувся штанги і пішов за межі поля.

Також Жуніор Мораес, який вийшов на заміну, пробив здалеку, а рикошет і каркас воріт втретє виручили господарів.