Українець Гордієнко виграв золото Гран-прі

24

Український дзюдоїст здобув свою четверту медаль у кар’єрі турнірів серії Гран-прі, інформує isport.ua.

Олександр Гордієнко зайняв перше місце на Гран-прі Тунісу у ваговій категорії понад 100 кг і завоював перше золото в кар’єрі.

Стартовий поєдинок українець іппоном (найвища оцінка, якою боєць може досягти в японських бойових мистецтвах, – ред.) переміг тунісця Сухаіла Гуефрачі.
Другий тур Гордієнко провів проти чеха Михайла Хорака і також завершив сутичку іппоном.

В 1/4 фіналу українець зійшовся з узбеком Ікхтіером Халмуротовым. Поєдинок видався напруженим, але за 35 секунд до кінця сутички українець провів іппон і вийшов у півфінал.

В 1/2 фіналу Гордієнко зустрівся з японцем Казуя Сато. Українцю вдалося провести іппон за 45 секунд до закінчення сутички, чим він гарантував вихід до фіналу.

У поєдинку за золото Гордієнко зійшовся з дворазовим призером чемпіонату Азії іранцем Жавадом Махжюбом. По ходу сутички українець отримав два попередження, але на четвертій хвилині провів ваза-арі, яке стало для нього переможним.

Таким чином, Гордієнко здобув свою четверту медаль у кар’єрі турнірів серії Гран-прі та першу золоту.